Susipažinome per šventę

RenginiaiKartais renginiu organizavimas Panevezyje ir gražios miesto šventės gali ne tik leisti pamatyti naujausius grupių pasirodymus, išgirsti mėgstamas dainas, bet ir suartinti bendruomenę. Ne paslaptis, kad ir ne viena darni šeima pirmąją pažintį užmezga būtent visuomeniniuose, bendruomenės renginiuose. Apie tai, kaip bendri renginiai padėjo susipažinti su būsimu vyru, mums pasakoja kraštietė, panorėjusi likti anonime. „Dažnai mūsų su vyru klausia, kaip ir kur mes Panevėžyje susipažinome. Daug kam keista, nes nebuvome nei kaimynai, nei klasiokai, net bendrų draugų neturėjome. Dėl visko kaltas renginiu organizavimas Panevezyje, kurio metu, kaip matome, gali gimti ne tik geras renginys, bet ir užsimegzti gražios šeimos bendro kelio pradžia", – pasakoja kraštietė, pasiryžusi pasidalinti vienu gražiausių prisiminimų.

Gražaus renginio metu užsimezgė bendravimas

Moteris pasakoja, kad į gražų renginį ji tą dieną nuvyko, kaip ir dauguma lankytojų, pasimėgauti mėgiama muzika, paragauti gardaus maisto bei pamatyti, kokią pramoginę programą šiais metais siūlo miestas jo gyventojams. Kaip ji pati sako, neturėjo net menkiausios nuojautos, jog po vakaro užsimezgė graži draugystė: „Mano vyro darbas tuo metu buvo renginių organizavimas Panevėžyje. O tą dieną, kai mes susipažinome, mūsų gimtame mieste kaip tik ir vyko renginys, prie kurio jis su kolektyvu dirbo.

Buvo miesto dienos, kurios sutraukia labai daug gyventojų į pagrindines aikštes. Kiek esu pastebėjusi, tai daugiausiai dėmesio visada renginiai sulaukia iš mokyklinio amžiaus jaunimo, o taip pat ateina ir garbesnio amžiaus žmonės. Dažniausiai čia žmonės gimsta, užauga, o paskui neretai išvažiuoja ieškoti savęs ir gyventi į didesnius miestus. Aš taip pat tuo metu, kai dar Panevėžyje mokiausi gimnazijoje, apie tai mąsčiau. Savo ateitį įsivaizdavau sostinėje", – prisimena moteris.

Ji sako, kad tiems, kurie lieka mieste ir niekur neemigruoja, tokie renginiai, šventės, yra svarbus laisvalaikio praleidimo būdas. „Tą dieną vyko miesto šventė ir aš buvau nuėjusi paklausyti tuo metu populiarių atlikėjų koncerto. Tai buvo laikai be interneto, kai mes turėjome mažokai galimybių ir pasirinkimų. Nelabai galėjome net pasirinkti kitokią muziką klausyti. Todėl, kai vykdavo miesto šventės, visi kaip graži bendruomenė išeidavome į miestą. Šventės metu buvau netoli scenos, kur buvo pagrindiniai renginio organizavimo darbai. Manęs paprašė šiek tiek pagelbėti nešiojant dėžes, ir taip susipažinau su užkulisiuose dirbusiais darbininkais. Jų tarpe buvo ir mano dabartinis vyras", – šypsosi moteris.

Renginiai džiugina visada

Moteris sako, kad pasikeitus planams, iš Panevėžio taip niekur ir neišvažiavo. Tačiau kokybiškais ir profesionaliai surengtais renginiais ji mėgaujasi ir dabar. „Visada palaikome mieste vykstančias šventes, koncertuojančius atlikėjus. Man svarbu, kad mano mieste vyktų gražus kultūrinis gyvenimas", – sako ji.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Diana

    Per renginius dažnai užsimezga naujos draugystės bei pažintys, vienas tokių nuostabių renginių, kuriame susirenka daugybė nuostabių žmonių yra Dainų ir šokių šventė- šis renginys yra Lietuvos paveldas. Šis šventė suvienija ir padeda išreikšti tautinį identitetą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>