Tos pačios vinilinės grindys – skirtingos erdvės

Tikra tiesa, kad naujos vinilinės grindys tiks įvairiausioms skirtingoms namų erdvėms. Šios grindys puikiai tinka ten, kur laikosi ar kaupiasi drėgmė, kur yra vaikštoma su batais, kur nereikia minkščiausių kilimų ir idealaus parketo. Be to, jų kaina sąlyginai nedidelė, o efektas puikus. Štai kokioms erdvėms jos puikiai tiks.

Vonios kambarys

GrindysLabai patrauklus pasirinkimas – vinilinės grindys vonioje. Kitaip tariant, vietoje anksčiau naudoto linoleumo. Vonios erdvėje ir seniau būdavo įprasta kloti tokią dangą. Tie, kas turi daugiau laiko ir lėšų, paprastai renkasi plytelių klijavimą. O tie, kas skuba, nori greitesnio ir pigesnio rezultato – kloja PVC dangą, kuri nė kiek nenusileidžia plytelėms. Ją galima kas 10 – 15 metų pakeisti, tačiau tai nebrangus pirkinys, ir puiki galimybė atsinaujinti jūsų vonios kambariui. Kodėl vonios kambariui taip tinka PVC danga? Pirmiausia dėl to, kad ji idealiai tinka vietai, kurioje yra drėgna. Paliesite, bus vonioje potvynis – ne bėda. Per kraštus galbūt persigers, jeigu blogai užsandarinti, tačiau pati PVC danga atlaikys vandenį, ir kaimynai iš apatinio aukšto neliks permirkę.

Virtuvė

Dar viena vieta, kur dažnai pageidaujama PVC danga – virtuvė. Čia taip pat kartais vis tenka šliūkštelėti vandens ir pamatyti, kas tada atsitinka. O atsitikt nieko labai baisaus neatsitinka, nes tiesiog bala telkšo, kol ją išvalai. Aišku, jeigu tai aliejus ar koks kitas ryškus skystis, reikia valyti su valikliais, kad neliktų jokių pėdsakų. Virtuvėje dažnai paviršiai susitepa maistu, tad verta turėti tiek stalviršius, tiek grindų dangas su kažkokiu raštu, kuris bent šiek tiek maskuotų galimas dėmes. Dėl to populiarios PVC dangos, turinčios kokią nors tekstūrą, paveikslėlį, ornamentą.

Baseino ir pirčių kompleksų patalpos

Tokiose poilsio erdvėse kaip baseinai, pirtys, poilsio kompleksai, taip pat tam tikrose erdvėse tinka dėti šią dangą. Ne dušuose, bet, pvz., patalpose, kuriose yra persirengiama. Ten visgi žmonės ateina nusiprausę, šlapi, taškosi vandeniu bent šiek tiek, todėl purus kilimas ar grynas medis nelabai tiktų. O plytelės gali būti šiek tiek per brangios.

Užkandinė

Geras pasirinkimas ir įrenginėjant greito maisto restoraną, kur vis užsuka žmonės, valgo. Drėgmės ant grindų ten netrūksta: daug žmonių užsuka su šlapiais batais, o paskui galimai liejasi gėrimai, vanduo. Tad tikrai verta dėti būtent tokią dangą, kuri būtų tinkama drėgnoms patalpoms.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>