Žaidimų geekas – kas tai?

Ar tai, kad turite bent kelis kompiuterinius žaidimus iš čia https://www.tarasgames.lt/xbox-360-zaidimai/xbox-live/xbox-live-12-months-gold-membership-card.html jau daro jus žaidimų geek'u? Kas išvis tai yra? Na taip, visi prisimename iš seniau tam tikrus filmus, kuriuose vaizduojami moksliukai, kurie laisvalaikiu žaidžia video žaidimus, kai mokyklos kietuoliai žaidžia futbolo komandoje, važinėja su kabrioletais ir kabina gražiausias išleistuvių merginas. Tačiau matėme ir "moksliukų kerštą", kuriame paaiškėja, kad protas visgi laimi. Taigi, kompiuterių geek'ų įvaizdis turi šiek tiek panašumų su tų kurtų moksliukų įvaizdžiais, bet tik tada, jeigu žvelgi į tai iš šalies arba šaržuoji. Štai tikri kompiuterių žaidiko bruožai.

Daug žaidžia kompiuterinių žaidimų

Žaidimai visiemsAišku, xbox one zaidimai yra žaidimų geek'ui kasdienybė, kaip ir daug įvairių kitų naujų žaidimų. Toks nuolatinis noras žaisti kompiuterinius žaidimus – tai gana įprastas dalykas, kuris daug kam vaikystėje yra būdingas, jeigu tėvai to neriboja ir nekontroliuoja. Tačiau būna, kad ir suaugę žmonės nemažą dalį savo pajamų ir laiko atiduoda būtent kompiuterinių žaidimų žaidimui ir tai vyksta gana sparčiai. Tai nuolatinis laisvalaikio praleidimo būdas, tam specialiai net planuojamas laikas.

Žino viską apie žaidimų naujienas, suvokia jų pasaulį ir struktūrą

Tačiau tikrasis žaidimų geek'as ne tik mielai pažais žaidimus darbe, kai kas nors jų atneš, bet bus tas, kuris juose puikiai gaudysis. Jis žinos visas svarbiausių žaidimų naujoves, žinos, kada pasirodys koks atnaujinimas, turės narystes ir abonementus ir metinius planus, su kuriais mėnesio narystė pigesnė. Jis galės apšviesti ir kitus, kokių dar žaidimų netrukus galbūt bus. Visa tai jis darys nuoširdžiai ir su didžiuliu susidomėjimu. Žaidimus jis skirstys į daugybę skirtingų kategorijų pagal skirtingas charakteristikas, ir jeigu tai rašyti mėgstantis žmogus, tai jis dar ir galės parašyti kone traktatą apie tai, kas yra žaidimai, kokių jų būna, ir ką su jais daryti.

Kitus įtraukia į šį pasaulį

Galų gale, žaidimų geek'as bus tas, kuris nuolat į savo pasaulį įvilios naujų žmonių. Jis rengs žaidimų vakarėlius, atneš žaidimų konsolę į darbą ir duos pabandyti žaisti net didžiausiems skeptikams.

Platus pasaulis

Domisi visa žaidimų atributika. Taip, jis turi ir filmų,ir knygų, ir komiksų, ir marškinėlių, ir figūrėlių su žaidimų personažais. Važiuoja į žaidimų renginius kartais, kur galima susipažinti su naujovėmis ar vaikščioti persirengus personažais. Pats svajoja kurti kompiuterinius žaidimus.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>