Kaip prailginti gėlių gyvenimą

Jeigu norite įsigyti tikrai gražių gėlių, galite padaryti tą čia: https://www.geliusalonas.lt/geliu-puokstes, tačiau viena yra įsigyti gražių gėlių, kita sugebėti jas ilgai išlaikyti gražias. Taigi, ką daryti, jeigu norite savo nuostabiais žiedais džiaugtis ilgiau? Kaip išlaikyti gėles gražias ir gyvybingas kuo ilgiau?

Ilgiau išsilaikančios gėlės: dėžutėje, žiemos rožės

Gėlių puokštėsJeigu jums tinkama miegancios rozes kaina, tuomet tai būtų ilgiausiai išsilaikantis gyvos gėlės pavyzdys. Tai visai ne tas pats, kas kokios nors džiovintos gėlės ar nupurkštos laku. Tai iš tiesų gyva ir visada puikiai atrodanti gėlė. Priklausomai nuo rūšies, tos žiemos gėlės po gaubtu gali išsilaikyti nuo kelių mėnesių iki kelių mėtų. Už tai verta mokėti daugiau. Taip pat žmonės pastebi, kad gerai išsilaiko ir gėlės dėžutėje, žinoma, tokią puokštę vis tiek visada vertėtų prižiūrėti deramai.

Nebijokite ardyti puokštę ir išmesti nuvytusias gėles

Vienas iš patarimų, norintiems ilgiau turėti gražias, nenuvytusias puikias gėles – tai nebijoti gadinti tos kompozicijos ir ją ardyti. Kadangi gėlės visgi turi būti nenuvytusios, kad jus džiugintų. Kam bendroje puokštėje laikyti kelias parudavusias gėles? Tai tiesiog psichologiškai užkrečia jus tam nusiteikimui, kad ši puokštė jau prastame svoryje. Jau savo gyvenimą nugyvenusias gėles tiesiog drąsiai išimkite iš puokštės ir padėkite jas į vietą – šiukšlių dėžę. Ir tuo viskas pasibaigs. Na o paskui džiaukitės likusiomis puikiai atrodančiomis gėlėmis.

Pakirpkite kotus

Kitas pasiūlymas – pakirpti kotus. Taigi, nepamirškite to padaryti, būtinai pakirpkite kotus, kadangi gėlė tuomet galės geriau įsisavinti vandenį ir visas maistingas medžiagas. Verta tą daryti iškart gavus puokštę. Nežinote, kiek laiko ji visgi iki jūsų keliavo, buvo nepamerkta, tad jai reikia greitos reabilitacijos – ją iškart pamerkti ir leisti jai puikiai atrodyti.

Keiskite vandenį

Nepamirškite ir keisti vandens, tai svarbiausias dalykas. Galite įberti šiek tiek cukraus, bet labai nedaug, ir nebūtinai kaskart, keičiant vandenį. Drąsiai keiskite vandenį kasdien – taip galėsite prailginti gėlių gyvenimą tiesiog kelis kartus.

Laikykite vietoje, kur būtų šviesos, bet ne per daug

Aišku, svarbu ir kokioje aplinkoje laikote gėlę. Gėlėms kaip ir visiems augalams reikia šviesos. Tačiau turite viską taip planuoti, kad ta šviesa gėlėms tikrai būtų tinkama, patraukli, ir būtų galima su ja viską tinkamai atlikti. Gėlės neturėtų būti paliktos tokioje vietoje, kur jas visada kepintų saulė. Reikia ieškoti kažkokios optimalios vietos. Laikykite tinkamoje kambario temperatūroje gėles.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>