Kai reikalinga krūtinės mažinimo operacija

Mažina krūtinesKai kalbame apie krūtinės plastines operacijas, visada galvojame tik apie krūtų didinimą. Tačiau kur kas labiau būtina moterims būna kita procedūra, tai – krūtinės mažinimo operacija. Šis sprendimas yra labai svarbus moterims, kurios turi per didelę krūtinę.

Didelės krūtinės sunkumai

Kuo blogai yra didelė krūtinė, jeigu ji visame pasaulyje laikoma grožio standartu? Dauguma moterų kaip tik siekia pasididinti krūtinę, kad galėtų atitikti tuos grožio etalonus, kurie nuolat iškeliami priešais. Tačiau štai vis tiek atsiranda moterų, kurioms atrodo, kad krūtinę reikia ne didinti, o mažinti… Paslaptis čia ne kažkokiuose etalonuose, o normalaus gyvenimo ir jo kokybės poreikyje. Jeigu krūtinė neatitinka normalumo ribų, ji ima kelti daug rūpesčių. Kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika, toks paprastas ir banalus posakis labai gerai tinka it tada, kai kalbame apie per didelę krūtinę ir jos chirurginį mažinimą. Juk su per didelės krūtinės genu yra gimstama ir moteris, kuriai užauga didelė krūtinė, nieko negali padaryti. Blogiausia, kaip įvardintų visos tos moterys, tai, kad krūtinė nėra didelė ir graži kaip iš reklamų ar modelių plakatų. Ji paprastai būna sunki, nusvirusi žemyn, sukurianti visada esantį apkūnumo įspūdį ir niekada nebūnanti stangri, pakilusi. Su itin didele krūtine gyvenančios moterys taip pat skundžiasi, kad jų krūtinė yra labai sunki, nukarusi, atrodo labai negražiai. Be to, beveik neįmanoma rasti iš tiesų didelio dydžio liemenėlę. Esant karščiui, vasarą, atsiranda nemalonus prakaitavimas, šutimas, netgi gali prasidėti tinimas. Dauguma drabužių, kokįbeužsisėsi, atrodo vulgariai, ir jau beveik neįmanoma tampa atrodyti tiesiog neurtaliai. Jeigu moteris dar ir nori turėti vaikų, tai jų turėjimas apskritai viską dar labiau pablogina, nes krūtinė tampa dar didesne.

Operacija viską pakeitė

Kentukio valstijoje gyvenanti Džiulija sako, kad jai labai padėjo krūtinės mažinimo operacija. „Prieš tai ilgai bijojau ir nervinausi. Iki susilaukiant sūnaus nenorėjau darytis, nes buvo baisu, kad kažkas pasikeis ir paskui negalėsiu turėti pieno, jeigu bus kokių nors komplikacijų. Be to, po gimdymo ta krūtinė vis tiek dar labiau padidėja. Tad daug geriauoperuotis tada, kai jau žinai tikrąjį jos dydį. Kitaip tariant, kai jau esi pagimdžiusi ir žinai, su kokio dydžio krūtine iš tiesų turi reikalų. Taigi, po operacijos mano gyvenimas taip pasikeitė. Atrodau jaunesnė, laimingesnė, galiu dėvėti kokius tik noriu drabužius“, – džiaugiasi moteris.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>