Plaukimas baidarėmis upe: patarimai ir gudrybės

BaidarėsAr kada susimąstėte, ką reiškia plaukti baidarėmis Kolorado upe? Plaukimas baidarėmis yra puikus būdas patirti pačią geriausią gamtą; tai puiki proga išbandyti savo pojūčius. Be to, tai galimybė žmonėms išeiti į lauką ir mėgautis gamta, o šiais laikais daugeliui iš mūsų to reikėtų daugiau. Yra įvairių baidarininkų tipų, priklausomai nuo jų pomėgių ir patirties lygio. Galite būti pradedantysis ar patyręs veteranas, adrenalino mėgėjas ar ieškantis ramesnės patirties. Tiems, kurie nori pabandyti, bet nežino, nuo ko pradėti, perskaitykite keletą naudingų patarimų!

Kas yra plaukimas baidarėmis?

Baidarių sportas – tai sportas, kurio metu irkluojami irkliniai arba į baidarę panašūs laivai, varomi vėjo ir vandens. Dažniausiai baidarėmis plaukiama vandens telkiniuose, kurių fonas – greitai tekančios upės, ežerai arba vandenynas. Tikslas dažnai būna paplūdimys, ežeras arba vandenynas. Tradiciškai baidarės buvo naudojamos kelionėms ir tyrinėjimams, tačiau dabar jos naudojamos kur kas plačiau. Plaukimas baidarėmis yra puiki pramoga.

Įlipkite į vandenį

Vandens temperatūra turi būti aukštesnė už nulį, kad baidarių žygis būtų realus. Jei oras netinkamas arba jei nuspręsite atšaukti kelionę, nes ji ne jums, būsite sugaišę daug laiko ir pinigų. Jei oras netinkamas arba jei nuspręsite atšaukti kelionę, nes ji buvo ne jums, būsite iššvaistę daug laiko ir pinigų. Į vandenį turite įlipti likus bent porai valandų iki planuojamos kelionės pradžios. Negalima lipti į vandenį, kol jis nėra pakankamai šiltas, kad galėtumėte patogiai irkluoti tam tikrą laiką. Jei sušalsite, karštas dušas sušildys jus beveik akimirksniu. Į vandenį turite lipti likus bent porai valandų iki planuojamos kelionės pradžios. Negalima lipti į vandenį, kol jis nėra pakankamai šiltas, kad galėtumėte patogiai irkluoti tam tikrą laiką. Jei sušalsite, karštas dušas sušildys jus beveik akimirksniu. Jei nesate didelis vandens mėgėjas arba tiesiog labiau mėgstate būti sausumoje, yra daug kitų vandens sporto šakų, kurias galite išbandyti. Jei jus domina žygiai pėsčiomis, žygiai su kuprine ar tyrinėjimai kur kas atšiauresnėje aplinkoje, peržiūrėkite visą mūsų lauko pramogų sąrašą.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>